Rekrutacja na nowy rok akademicki:


 

 

Warszawa 

Rekrutacja na rok akademicki 2018/2019

więcej

Toruń

Rekrutacja na rok akademicki 2018/2019

więcej

Szczecin

Rekrutacja na rok akademicki 2018/2019

więcej

Białystok

Rekrutacja na rok akademicki 2018/2019

więcej


 

I edycja szkolenia w Toruniu

 

Szkoła Psychoterapii Crescentia

Uczymy psychoterapii

Crescentia - słowo to w języku łacińskim oznacza wzrost, wzrastanie, rozwój. Nasza szkoła dba o wzrost umiejętności zawodowych szkolących się terapeutów, by Ci mogli pomagać w rozwoju swoich pacjentów

Jesteśmy ośrodkiem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPiB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). NFZ uznaje kwalifikacje psychoterapeutów i superwizorów PTTPB.

Szkoła Psychoterapii Crescentia została stworzona przez osoby, które na co dzień pracują z pacjentami, prowadząc diagnozę, leczenie i psychoterapię poznawczo – behawioralną. Mamy też duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu psychoterapii oraz superwizji prowadzonej terapii. 

Naszym celem było stworzenie miejsca i programu nauczania, który pozwoli nie tylko zdobyć wiedze na temat psychoterapii, przede wszystkim psychoterapii poznawczo – behawioralnej, ale także praktyczne umiejętności pozwalające na prowadzenie pracy z Klientem. Naszym zdaniem ważna jest praktyczna strona nauki zawodu psychoterapeuty. 

Staramy się myśleć o terapii poznawczo – behawioralnej jako o rozwijającym się i elastycznym nurcie psychoterapii, dlatego postaraliśmy by proponowane przez nas zajęcia obejmowały różnorodne podejścia z tego nurtu – pracę nad redukcją objawów, leczenie konkretnych zaburzeń, psychoterapię opartą na konceptualizacji, terapię schematu, dialog motywujący, pracę z emocjami, techniki behawioralne w pracy z dziećmi. I wiele innych. 

Zapraszamy do udziału w czteroletnim szkoleniu w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej, którego ukończenie upoważnia do ubiegania się o certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz certyfikatu European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

 

Posiadamy rekomendacje

Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB)

Rekomendacja PTTPB 

strona PTTPB

 

Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.