Szkoła Psychoterapii w Olsztynie

W Crescentii kierujemy się misją szerzenia rzetelnej edukacji psychoterapeutycznej także poza największymi ośrodkami miejskimi, nie mogło zabraknąć naszego kursu psychoterapii w województwie warmińsko-mazurskim. Z dumą możemy się pochwalić, że otworzyliśmy się jako pierwsza szkoła psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Olsztynie!

Olsztyn słynie między innymi z pięknego starego miasta, zabytkowego Zamku Kapituły Warmińskiej oraz znanych w całej Polsce juwenaliów - „Kortowiady”. Miasto jest szczególnie przyjazne wielbicielom przyrody: na jego terenie znajduje się aż 11 jezior oraz Las Miejski będący w czołówce największych parków w Europie.

Olsztyn poszczycić się może goszczeniem Mikołaja Kopernika od 1516 roku, kiedy to przybył aby zająć stanowisko kanonika-administratora dóbr kapituły warmińskiej. Podczas swojej kadencji uczestniczył w obronie miasta przed najazdem zakonu krzyżackiego. To właśnie tutaj zaczął również spisywać swoje przełomowe dzieło „O obrotach sfer niebieskich” na podstawie własnych obserwacji astronomicznych. Olsztyn sprzyja edukacji wyższej, jako że znajduje się tam ceniony Uniwersytet Warmińsko-Mazurski wraz z Collegium Medicum. Otwierając szkołę psychoterapii w Olsztynie dokładamy swoją cegiełkę do poszerzenia oferty edukacji podyplomowej na obszarze Warmii i Mazur.

W Crescentii przykładamy wagę do nauczania psychoterapii w sposób szyty na miarę - dopasowany indywidualnie do potrzeb pacjenta, z użyciem zarówno tradycyjnych technik I i II fali CBT, z uwzględnieniem nowoczesnych metod III fali o naukowo udowodnionej skuteczności. Wierzymy, że otwarcie kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Olsztynie znacząco wpłynie na polepszenie dostępu do kompetentnie prowadzonej psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Olsztynie i całym województwie warmińsko-mazurskim.

img
Zobacz też:
Warszawa
Toruń
Szczecin
Wroclaw
Łódź
Gdańsk
Poznań
Rzeszów
Szkoła Psychoterapii Crescentia
ul. Mickiewicza 8/6
01-517 Warszawa
Alior Bank
14 2490 0005 0000 4500 7130 3662
rekrutacja
798 586 566
rekrutacja@crescentia.pl
godziny pracy Działu Rekrutacji
poniedziałek: 12-15
wtorek: 09-12
środa: nieczynny
czwartek: 09-12
piątek: 09-12
kontakt z Biurem Szkoły
514 425 401
biuro@crescentia.pl
godziny pracy Biura Szkoły
poniedziałek: 11-14
wtorek: 09-12
środa: nieczynny
czwartek: 09-12
piątek: 09-12
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
Facebook