Szkoła Psychoterapii w Toruniu

Czym się szczyci Toruń? Oczywiście gotycką Starówką, słynnymi piernikami i Mikołajem Kopernikiem. Nie tylko, bo również wieloma innymi atrakcjami i osiągnięciami, w tym: pierścieniem XIX-wiecznych fortów, muzyką (tu narodziły się takie zespoły jak Republika, Kobranocka, Nocna Zmiana Bluesa, Manchester), zawodami żużlowymi, festiwalami Camerimage i Skyway, być może najlepszymi na świecie pierogarniami i naleśnikarniami, a od kilku lat również… nami.

Nasza szkoła psychoterapii poznawczo – behawioralnej w Toruniu rozpoczęła swoją działalność w 2016 roku i od tego czasu uruchomiła cztery edycje. Uczestnicy naszych kursów odbywających się w Toruniu mają możliwość połączyć zdobywanie rzetelnej wiedzy psychoterapeutycznej z ze zwiedzaniem jednego z najatrakcyjniejszych (również pod względem kulinarnym) miast Polski. Liczne korzyści turystyczne i gastronomiczne są z pewnością kuszącym dodatkiem do podstawowego celu naszych studentów – zgłębienia wiedzy na temat psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Toruniu.

Skuteczny system powinien uczyć przede wszystkim o mechanizmach funkcjonowania człowieka, psychopatologii, terapii i różnych metodach weryfikacji skuteczności leczenia, co z pewnością dla wszystkich pacjentów jest głównym pragnieniem. Szkolenie z terapii poznawczo-behawioralnej w Toruniu odbywa się w kameralnej atmosferze wnętrz Centrum Psychoterapii i Poradnictwa Phanari na osiedlu Wrzosy, w odległości 600 m od sosnowego lasu. Możliwość przebywania bisko natury jest doskonałym sposobem troski o odpowiednie otoczenie i odpoczynek dla uczestników, a możliwość wieczornego spaceru po uliczkach Starówki i nadwiślańskim Bulwarze Filadelfijskim pomoże się zrelaksować po trudach zdobywania wiedzy.

Pomysł na kurs terapii poznawczo-behawioralnej w Toruniu narodził się w 2015 roku z inicjatywy Olgi Olszewskiej, od dzieciństwa związanej z tym miastem. Celem tej inicjatywy było zwiększenie dostępności do fachowej psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Toruniu, Bydgoszczy i całym regionie kujawsko-pomorskim.

Jeżeli szukasz rzetelnego miejsca, gdzie możesz zdobyć wiedzę, a jednocześnie czerpać ciągłą przyjemność z życia weź pod uwagę szkolenie podyplomowe, a terapia poznawczo-behawioralna w Toruniu będzie dostępna dla coraz większej liczby potrzebujących osób.

img
Zobacz też:
Warszawa
Szczecin
Łódź
Wroclaw
Gdańsk
Olsztyn
Poznań
Rzeszów
Szkoła Psychoterapii Crescentia
ul. Mickiewicza 8/6
01-517 Warszawa
Alior Bank
14 2490 0005 0000 4500 7130 3662
rekrutacja
798 586 566
rekrutacja@crescentia.pl
godziny pracy Działu Rekrutacji
poniedziałek: 12-15
wtorek: 09-12
środa: nieczynny
czwartek: 09-12
piątek: 09-12
kontakt z Biurem Szkoły
514 425 401
biuro@crescentia.pl
godziny pracy Biura Szkoły
poniedziałek: 11-14
wtorek: 09-12
środa: nieczynny
czwartek: 09-12
piątek: 09-12
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
Facebook